Victorian London RPG
 
IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj
Pora roku: Zima. | Temperatura: Od 0 °C do 5 °C. | Zachmurzenie: Duże. | Wiatr: Umiarkowany. | Opady: Niewielkie opady śniegu.

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Lewy brzeg Tamizy

 
TematyPosty
Ostatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek

Lewy brzegTutaj znajdują się jedne z najważniejszych dzielnic Londynu: City of London i City of Westminster wraz z Pałacem Westminsterskim (miejscem posiedzeń Izb Parlamentu). The City jest centrum finansowo-handlowym Londynu. To tutaj swoje siedziby mają największe firmy, instytucje czy też banki. Znajduje się tu również główna siedziba londyńskiej policji.

00
Brak nowych postów

Trafalgar Square

Plac położony w centralnej części Londynu. Popularne miejsce spotkań.

542Sro 09 Cze 2010, 23:17
Emily Biblioteka
Brak nowych postów

Uniwersytet Londyński

Wielki gmach uczelni zwraca uwagę przechodniów pyszniąc się na Burlington Gardens swą renesansową fasadą zwieńczoną wspaniałymi statuami. Te nad portykiem przedstawiają kolejno Miltona, Newtona, Harvey'a i Benthama, którzy reprezentują wydziały sztuki, nauki, medycyny i prawa. Pozostałe posągi przedstawiają inne wybitne postacie różnych narodowości i epok.
00
Brak nowych postów

Scotland Yard

Główna siedziba stołecznej policji znajdująca się w Whitehall Palace pod numerem 4.
77Pią 05 Mar 2010, 02:39
Curtis Gabinet Komendanta
Brak nowych postów

Soho

Tak zwana "czerwona dzielnica", czyli dzielnica uciech cielesnych dla osobników różnej orientacji seksualnej. Pełno w niej kawiarenek, rozchichotanych, skąpo ubranych pań i panów adorujących za pieniądze wszystkich bez wyjątku (również tych o nieco innych upodobaniach i fantazjach erotycznych).

Brak nowych postówChinatown
786Wto 27 Wrz 2011, 10:27
Filomene Mały, orientalny sklepik
Brak nowych postów

Fleet Street

Jest to ulica kojarzona głównie z siedzibami różnych redakcji publikujących prasę taką  jak "The Times" czy "The Daily Telegraph and Courier". Mieści się tu też sporo kawiarni, szynków i hoteli.
7135Pon 13 Gru 2010, 18:55
Edgar "Ye Olde Cheshire Cheese Inn"
Brak nowych postów

Hyde Park

Jeden z królewskich parków Londynu, do którego jedno z wejść ozdabia Marble Arch - oryginalna brama pałacu Buckingham. Teren parku podzielony jest na dwie części przez jezioro Serpentine. Jest to miejsce dostępne dla każdego mieszkańca Londynu, w którym można odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Organizowane są tu różne wydarzenia kulturalne, spotkania towarzyskie i przemówienia wraz z debatami na Speaker's Corner.

543Sob 30 Paź 2010, 16:56
Nana Alejka
Brak nowych postów

Whitechapel

Jest to jedna z najbardziej ubogich i niebezpiecznych dzielnic Londynu. Mieszkają tu ogromne ilości robotników żyjących w nędznych i godnych pożałowania warunkach. Domy są przepełnione, dzieci bawią się i kradną na brudnych ulicach, zaś młode dziewczęta pod przykrywką sprzedawczyń kwiatów oferują zgoła inne, bardziej cielesne, usługi w zamian za marną garść pensów.

422Wto 20 Kwi 2010, 22:10
Curtis Whitechapel Road
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Granica, Forum PBF, PBF, RPG, fantastyka, forum fantasy, gra
Vampire Knight
Image and video hosting by TinyPic
Hantaa OniToplista PBF
TOP50 Gry
PBF - Toplista gier PBF