Victorian London RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Victorian London RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shoutbox

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vinny

Vinny


Profesja : Finansista
Wiek postaci : 33

Shoutbox Empty
PisanieTemat: Shoutbox   Shoutbox I_icon_minitimeWto 27 Kwi 2010, 22:41

Shoutbox jaki jest, każdy widzi. Do pogadania jak najbardziej, ale tymczasowy - bo jeśli się wychodzi to treść znika. I to jest trochę hmm... brakuje mi słowa, aby to określi, ale powiedzmy że utrudniające. Chodzi o to, że w SB bardzo często toczy się jakieś życie na forum, kiedy akurat nikt nie pisze. Zachęca do pozostanie na stronie, pozwala na zapoznanie się użytkowników chociaż w minimalnym stopniu. Stąd mam pytanie/prośbę/apel/odezwę... czy istnieje możliwość wstawienia shoutboxa, którego zawartość by nie znikała?
Powrót do góry Go down
Nana

Nana


Profesja : Prostytutka
Wiek postaci : 20

Shoutbox Empty
PisanieTemat: Re: Shoutbox   Shoutbox I_icon_minitimeWto 27 Kwi 2010, 22:48

Albo takiego, który zapisywał by dłużesze archiwum. Bo to jest baaardzo niewielkie.
Powrót do góry Go down
Donatien
Admin
Donatien


Profesja : Arystokrata
Wiek postaci : Nieznany (ciało: 21 lat)

Shoutbox Empty
PisanieTemat: Re: Shoutbox   Shoutbox I_icon_minitimeSro 28 Kwi 2010, 21:24

Cóż, sprawa wygląda tak: widząc, iż mamy do dyspozycji chatbox zamiast typowego shoutboxa byłem nieco niepocieszony, lecz był to jedyny mankament w całej ofercie tej strony.
Jako, iż dostajemy od nich gotowe forum z rozbudowanym panelem jestem w stanie np. zmienić coś w kodzie, lecz wrzucenie shoutboxa to sprawa nieco bardziej skomplikowana niż wklejenie kilku linijek skryptu. Gdybym stawiał to forum sam, na wykupionym hostingu miałbym dostęp do odpowiednich narzędzi, lecz tak... pozostaje nam zaakceptować taki stan rzeczy. Da się przyzwyczaić.

Co do archiwum: przeciwnie, jest większe niż na niektórych sb. Inna sprawa, że niekiedy je czyszczę... Lecz mogę robić to rzadziej byście mogli poczytać sobie co się działo na cb.
Powrót do góry Go down
https://victorianlondon.forumpolish.com
Sponsored content





Shoutbox Empty
PisanieTemat: Re: Shoutbox   Shoutbox I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shoutbox
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Victorian London RPG :: Inne :: Offtop-
Skocz do: