Victorian London RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Victorian London RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Utajnienie forum

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tony





Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSro 26 Maj 2010, 22:52

Wpadłem na pomysł, aby tematy związane z sesją były utajnione.
Działało by to na zasadzie, że postać znajdująca się w danym miejscu mogła by mieć dostęp TYLKO do danej części forum. (jest taka możliwość w panelu administratora)
Przez to "inni" gracze nie wiedzieli by co robi inna postać - powoduje to ciekawszą rozgrywkę.
Niestety jest to też dodatkowa praca aminów oraz gm'ów - dlatego czekam na ich decyzje.
Powrót do góry Go down
Vinny

Vinny


Profesja : Finansista
Wiek postaci : 33

Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSro 26 Maj 2010, 23:09

Jestem na nie.

A co w sytuacji, kiedy chcesz zmienić temat? Albo jeszcze lepiej - dział? Czekać na pozwolenie admina? Niee... admini tutaj odpisują bardzo rzadko, więc wtedy gra i tak szła by jeszcze wolniej niż obecnie.
Powrót do góry Go down
Tony





Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSro 26 Maj 2010, 23:24

Piszesz przecież gdzie idziesz - a zamiana tego trwa dosłownie 15 sekund, ale powtarzam to zależy od adminów czy będzie im się chciało.
Powrót do góry Go down
Vinny

Vinny


Profesja : Finansista
Wiek postaci : 33

Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSro 26 Maj 2010, 23:43

Okej. Ale skoro widzę tylko jeden dział lub jeden temat no to zamiast pisać dalej, muszę czekać X godzin na to, aż admin odblokuje mi dany dział/temat. A tak, wychodząc z kawiarni na Fleet Street mogę od razu pisać, że idę do Soho czy gdziekolwiek indziej.
Powrót do góry Go down
Tony





Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSro 26 Maj 2010, 23:48

Mówię - są jakieś utrudnienia, ale gra stała by się ciekawsza.
Powrót do góry Go down
Vinny

Vinny


Profesja : Finansista
Wiek postaci : 33

Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeCzw 27 Maj 2010, 00:02

Utrudnienia? Chłopie - obecnie gra wlecze się tak, że jak walniesz dwa posty na tydzień to jesteś pro (jeśli z kimś nie współpracujesz i nie prowadzicie rozmowy). Nie uśmiecha mi się tego spowalniać jeszcze bardziej. W tym momencie 'ciekawość' zamiast zachęcać odstrasza.
Powrót do góry Go down
Donatien
Admin
Donatien


Profesja : Arystokrata
Wiek postaci : Nieznany (ciało: 21 lat)

Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitimeSob 29 Maj 2010, 23:10

Wszelkie utajnianie forum (czy to całego dla gości czy też dla użytkowników bez uprawnień do danych działów) odpada. Tą kwestię ustaliliśmy dawno, zanim jeszcze forum powstało (wyjątkami od tej zasady może być jedynie dział dla MG). Oczywiście, postacie nie powinny wiedzieć co dzieje się z innymi postaciami, a gracze swej wiedzy nie powinni im przekazywać i jej wykorzystywać, lecz zdajemy się na ich rozum oraz umiejętności porządnego, uczciwego prowadzenia rozgrywki. Tak jak już Vinny zauważył - byłoby z tym sporo roboty i przy tym także czekania jako, że adminów mamy tylko dwóch.
Powrót do góry Go down
https://victorianlondon.forumpolish.com
Sponsored content





Utajnienie forum Empty
PisanieTemat: Re: Utajnienie forum   Utajnienie forum I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Utajnienie forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Współpraca

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Victorian London RPG :: Inne :: Pomysły graczy-
Skocz do: