Victorian London RPG
IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Donatien
Admin

Profesja : Arystokrata
Wiek postaci : Nieznany (ciało: 21 lat)

PisanieTemat: Nieobecności   Sob 13 Mar 2010, 00:20

Temat przeznaczony na zgłaszanie wszelkich dłuższych przerw w odwiedzaniu forum. Mile widziane jest uwzględnienie czasu nieobecności oraz zaznaczenie, które jeszcze konta będą w związku z tym nieaktywne (w przypadku, gdy gracz posiada więcej niż jedno).

"I zło chce nas jedynie uszczęśliwić."
- Stanisław Jerzy Lec
Powrót do góry Go down
http://victorianlondon.forumpolish.com
Tax

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Wto 23 Mar 2010, 22:12

Przepraszam, że nie napisałem wcześniej, ale nie miałem na to czasu...

Zgłaszam nieobecność do końca tego tygodnia (najprawdopodobniej).
Powrót do góry Go down
Curtis
Komendant Scotland Yardu

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sro 31 Mar 2010, 21:58

Jadę na święta do domu więc nie będę miał dostępu do sprawnego komputera. Wracam koło 06 kwietnia. Trzymajcie się.
Powrót do góry Go down
Grabarz
Główny Mistrz Gry

Profesja : Medyk (grabarz)
Wiek postaci : 45 lat

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Czw 01 Kwi 2010, 09:17

I ja jadę na Wielkanoc w rodzinne strony, gdzie dostęp do komputera mam kiepski. Powrót planuję na 06.04. Jajecznych świąt!
Powrót do góry Go down
Grabarz
Główny Mistrz Gry

Profesja : Medyk (grabarz)
Wiek postaci : 45 lat

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Czw 29 Kwi 2010, 16:43

Kochani,

Dwie z trzech osób tworzących tą grę uderza na małe miasteczko w Wielkopolsce! Celem natarcia jest zdobycie pokładów dobrej zabawy, niezdrowego jedzenia oraz innych zakazanych (khem, khem) przyjemności. W związku z tym ja oraz mój stary druh Donatien będziemy nieobecni mniej więcej od jutra rano do poniedziałku wieczorem. Wszelkie niesmaczne insynuacje prosimy zachować dla siebie!
Za utrudnienia przepraszamy.

Szykujący się do drogi,
Grabarz (Człowiek spokojny i pokornego serca) i Donatien (Zwany też Pączusiem...zapamiętajcie to!)

Podpisuję się pod tym wszystkim, wyłączając jednak wypiek z nadzieniem.
Donatien.
Powrót do góry Go down
Anna Ubis

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sro 26 Maj 2010, 21:34

(Nie będzie mnie jeszcze do piątku).
Powrót do góry Go down
Zoya
Admin

Profesja : Okultysta
Wiek postaci : 16-17 lat

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Czw 27 Maj 2010, 21:15

Witam wszystkich.
Ostatnio uczestniczyłam sporadycznie w życiu VL i przez najbliższych kilka dni to się nie zmieni, ba, nawet do poniedziałku wieczorem mnie tu po prostu nie będzie. Niestety, czeka mnie wknd pełen egzaminów. Zatem życzę wszystkim spokojnego i udanego odpoczynku, a tym, którzy będą się zmagać bądź też zmagają się z egzaminami powodzenia.
Do zobaczenia niebawem.
Zoya

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nie 06 Cze 2010, 00:13

Umarłam ale powróciłam do żywych... *jakby to kogo interesowało xD *
Przepraszam, że tak długo nie pisze ani nie wchodzę, jednak to może jeszcze trochę potrwać, na szczęście nikomu nie blokuje postaci, więc myślę, że nie ma problemu.
@6 czerwca wylatuje do Anglii do pracy, i pewnie wtedy zniknę na jakiś tydzień, nim ogarnę sytuację, z mieszkaniem i w ogóle ludźmi, życiem tam...Kosmos. Jestem zestresowana jak mało kto
Będę się opiekować 14-sto miesięcznym chłopcem, a to jest zuuue...
Będę zaglądać do 26 czerwca, ale potem jak pisałam, zniknę na jakiś czas.
Heeelp... co się robi z dziećmi?! XD
Powrót do góry Go down
Nana

Profesja : Prostytutka
Wiek postaci : 20

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sro 09 Cze 2010, 11:25

Zniknęłam i nie wiem kiedy wrócę.
Powód? Coraz to dłuższy szlaban. Moż3e uda się coś wynegocjować w najbliższym czasie, ale nic nie obiecuję.
>.<'
Powrót do góry Go down
Nattaniel

Profesja : Iluzjonista
Wiek postaci : 40 lat

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Wto 29 Cze 2010, 21:31

Nie ma mnie i nie będzie przez bliżej nieokreślony czas, do 18tego na pewno. Wybaczcie mi kłopot, ale niestety do opanowania świata, a wraz z tym ukochanej telekomunikacji mi jeszcze daleko. Zresztą obecni bogowie muszą mnie nie znosić.

Profesja : Artysta

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Czw 22 Lip 2010, 19:22

Witam ^^
Chcialbym zglosci caly miesiac nieobecnosci poniewaz obecnie jestm w angli, a nie posiadam tutaj polskich znakow, zadnego polskiego slownika do poprawiania bledow, a jest to nie moj komputer, a do tego nei zawsze mam duzy dostep do niego... wiec z gory przepraszam
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Pią 23 Lip 2010, 20:06

Chciałam usprawiedliwić moją nieobecność krótkim aczkolwiek wyczerpującym wyjaśnieniem. Najpierw musiałam poprawiać oceny, potem koniec roku, dużo prób i takie tam, następnie rozpacz z powodu wyjazdu ukochanej osoby i przeziębienie, byłam tak wyczerpana, że nie mogłam nawet usiąść do komputera, następnie całkowity brak weny przez co zastopowałam chwilowo moją działalność na wszytskich forach, choroba, wysokie gorączki, podobno miała to być angina, ale okazała się być mononukleozą przez co wylądowałam w miejskim szpitalu na oddziale zakaźnym. Teraz powracam do żywych, choć nadal zarażających.
Powrót do góry Go down
Nicholas
Przywódca grupy Corvus

Profesja : Finansista

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sob 24 Lip 2010, 23:13

26 - conajmniej do 2
Nie wiem jakie będą moje możliwości do pisania bo wybywam z domu
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Czw 19 Sie 2010, 16:10

Chciałabym ogłosić, że nie będzie mnie od 20.08 (piątek) do 04.09 (sobota) z powodu dwutygodniowego wyjazdu do Włoch. Odwiedzę Bibione i Liniano, prawdopodobnie będę też w Wenecji, Weronie i Padwie. Dziękuję za uwagę. Nie należy się mnie raczej szybko spodziewać, ale będę polować na WiFi. Do zobaczenia. Będę tęsknić, Nana. <3

PS Po powrocie obiecuje być bardziej aktywna. ^^ Ostatnio miałam chwile słabości.
Powrót do góry Go down
Nicolas de Robespierre

Profesja : Artysta
Wiek postaci : 22

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nie 24 Paź 2010, 20:09

Otóż, czas pogardy i zamieci dla studentów odszedł już w czeluść bezdennej niepamięci(łącznie z wakacjami), dlatego też moja skromna postać winna się uaktywnić w ciągu tygodnia, sic!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nieobecności   

Powrót do góry Go down

Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1